Babet Ayakkabı Modelleri

 

2014 babet ayakkabi modelleri

Babet ayakkabı modelleri yazın sıcağında kadınların klasik ve favori tercihleri arasındadır. Babetler topuksuzdur ve sıcak havalarda hem jeanlerle hem pantolonlarla hem de diğer kombinasyonlarla rahatlıkla kullanılabilirler. Renkleri ve duruşlarıyla çok fazla çeşitleri olduğu için kombin yapmak çok da kolaydır. Stil olarak babetler sık sık kullanılırlar ve rahat olmaları dolayısı ile de çok tercih edilirler.

 

renkli babetler

Babetler bu sezon deri, süet, güderi, rugan, saten, dantel ve bez tasarımlarıyla dikkat çekerken canlı, koyu ve pastel tonlarda şık renk yelpazesiyle koleksiyonlarda yer alacaklar. Geçtiğimiz yıla damgasını vuran neon renklerin bu sezon modası geçmiş gibi görünse de halen meraklıları olduğundan bu ayakkabılarda fosforlu tonlara da koleksiyonlarda yer verilmiştir. Birbirinden şık renklerin yanında leopar, zebra, timsah derisi, yılan derisi, çizgili, puantiyeli, çiçekli babetler seçmekte zorlanacağınız birçok deseni içeriyor. Babetlerin üzerinde yer alan detaylar arasında simler, payetler, pullar, taşlar, boncuklar ve metal süslemeler yılın en şık babet tasarımlarında yer alan detaylardan sadece bir kaçı olacak. Boy sorunu olmayan bayanların gece kıyafetlerinin altında şık görünümlerini tamamlayacakları bu babetlerde renk alternatifinin hayli fazla olması sizleri seçim yapma derdinden kurtaracaktır. 

 

Babet Ayakkabı Modelleri:

babet ayakkabı modelleri bambi babet ayakkabi bambi babet chanel babet lacoste babet rengarenk babet ayakkabi modelleri tory burch babet ayakkabi tory burch babet yargici babet ayakkabi yargici babet

 

Babet Ayakkabı Modelleri – ComeSpan

 

Bunları da sevebilirsiniz...

Yorumlar